Skip to content

Marka

Marka Cosmedico

Cosmedico to marka premium wśród lamp opalających dostępnych w portfolio JW Sales GmbH. Główna siedziba JW Sales mieści się w Stuttgarcie. Dzięki przynależności do JW Holding lampy opalające są dystrybuowane z Niemiec na cały świat.  JW Holding to międzynarodowa grupa firm, która działa już od ponad 40 lat. Grupa koncentruje się na produkcji i sprzedaży źródeł światła dla branży kosmetycznej, medycznej i technicznej.

Historia

Co sprawiło, że Friedrich Wolff w 1975 roku wynalazł solarium? Kiedy wprowadzono na rynek kultową serię lamp Cosmedico 10K100®? Jaka historia kryje się za nazwą Cosmolux? Historia Cosmedico pełna jest ciekawych faktów – sprawdź sam.

Produkcja

Tworząc nasze lampy wybieramy tylko najwyższej jakości materiały. Znak jakości „made in Germany” to nasza gwarancja najwyższych standardów, które spełniają lampy Cosmedico i które są podstawą naszego sukcesu.

FAQ Opalanie

Dajemy Ci Słońce na wyciągnięcie ręki i odpowiadamy na pytania: Ile słońca potrzebujesz? Jak wygląda proces opalania i o co chodzi ze słonecznym hormonem, czyli witaminą D? W tej sekcji znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące opalania.