Skip to content

Akcesoria

W naszym portfolio produktów znajdziesz wszystkie odpowiednie akcesoria potrzebne w salonie solaryjnym. Możesz wybierać spośród 4 rodzajów okularków ochronnych. Nasze mierniki pomogą Ci określić moc promieniowania UV w Twoich urządzeniach. Deastacryl to nasz wyjątkowo skuteczny środek dezynfekcyjny. 

I wreszcie nasza tabliczka informująca o tym, że urządzenia są idealnie przygotowane do opalania i gwarantują Twoim klientom dobre samopoczucie w trakcie sesji.

Startery

Startery Cosmedico uruchamiają nasze lampy w optymalny sposób, co zapewnia im maksymalną wydajność i żywotność. Dlatego bardzo ważne jest, aby wymieniać starter przy każdej zmianie lampy!

Stateczniki

Lampy fluorescencyjne wymagają statecznika do pracy. Rodzaj i jakość tych komponentów mają znaczący wpływ na optymalną wydajność lampy. Zapewnimy Ci niezawodny produkt wysokiej jakości niezależnie od tego, czy potrzebujesz dławików elektronicznych czy magnetycznych.

Skalibrowane i gotowe do pracy mierniki

Skalibrowane przyrządy pomiarowe są używane do określania intensywności promieniowania lamp, zarówno w zakresie UVA, jak i efektywności  tworzenia rumienia. Nasze mierniki są łatwe w użyciu i na pewno nie zamienisz ich na żadne inne.

Akcesoria dla salonów

Bezpieczeństwo w salonie to nie kwestia przypadku. Niezależnie od tego, czy są to środki ochrony oczu, środki dezynfekujące czy instrumenty pomiarowe: wszystkie nasze akcesoria do użytku w solarium spełniają najwyższe wymagania bezpieczeństwa. Chętnie udostępnimy Państwu nasze certyfikaty.